עשה זאת בעצמך עיצוב הבית

חלון בלגי ועיצוב בית – עשה זאת בעצמך

עיצוב הבית הנו מלאכה חשובה ומורכבת. בין אם מדובר בבית חדש, או בין אם מדובר בשיפוץ, או שללא סיבה אתם רוצים לשדרג את מראה ביתכם – עיצוב הבית הוא עניין הדורש מחשבה והשקעה אך למרות זאת, ניתן לעשות זאת בעצמנו ללא עזרת גורמים חיצוניים אשר פעמים רבות מובילים להוצאות נוספות. כיום, ניתן לעצב כמעט כל חלל בבית ולשדרגו לפינת חמד של ממש. לדוגמה – ניתן לעצב חדר עבודה לכל מטרה בזמן קצר ובלי הרבה חומרים. כמו כן ניתן לעצב חדרים שונים בבית בעזרת טפטים עם דוגמאות שונות, להחליף ברזים בעצמנו, לקדוח חור בקיר, וגם להחליף צילינדר.  גם כאשר מדברים על דבר גדול ולכאורה מסובך יותר, ניתן לעשות זאת בעצמנו – לחשוב, לעצב ולרכוש. כאשר מדובר על חלונות ודלתות כדאי להשקיע מחשבה, שכן מדובר במוצרים שנשארים אתנו לאורך זמן. ובפרט זה, כאשר מדובר על חלונות, שכן הם מהווים את הפנים של הבית, גם מבפנים וגם מבחוץ.

רכישת חלון בלגי

החלון הבלגי הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות בשוק הבתים הישראלי. החלון הבלגי הנו בעל מראה של פרופיל ברזל, ועוביו עדין ומרשים. רבים מתאהבים בו בשל הייחודיות שבו – חלונות בלגיים הינם גדולים, אלגנטיים ומרשימים מאוד, וזאת בניגוד לחלונות אחרים העשויים מחומרים אחרים, אשר אינם מותירים את אותו האפקט. הפרופיל הבלגי יוצר חלונות בעלי צורה מיוחדת ועדינה, מהודרים, ובעלי מראה אותנטי ומרענן. ישנם מספר סוגים של חלונות בלגיים כגון חלון פתיחה כנפי, חלון פתיחה עלי, חלון פתיחה כפול כנף ועוד. כשאנו באים לרכוש חלון בלגי, חשוב לשים לב לכמה מרכיבים חשובים. ראשית, חשוב לוודא שהחומרים שמהם עשוי החלון הם מקוריים ועמידים. שנית, חשוב שאיש מקצוע יבוא להתקין בביתכם את החלון ואת המסגרת שלו, כדי להבטיח את עמידות החלון.

ישנם משתנים נוספים המרכיבים את החלון אשר מומלץ מאוד להשקיע בהם מחשבה בטרם תרכשו חלונות בלגיים לביתכם החדש: סוג הזכוכית – אשר משפיע מאוד על עמידות החלון, מידת השקיפות שלו, החוזק והעובי של החלון, צבע – הצבע שתבחרו ישפיע מאוד על מראה הבית שלכם, ולכן כדאי להקדיש לזה מחשבה. כמובן, תוכלו לבחור מספר חלונות כאשר כל חלון יהיה בצבע אחר. הצבעים לרוב מחזיקים לאורך זמן, ומשתלבים באופן טבעי במראה הבית.

משתנה נוסף חשוב ביותר הוא כמובן המחיר. עלות חלון בלגי בעל פתיחת ציר רגילה נעה בין 1,200 ל- 1,600 ₪. הפרופיל הבלגי הינו השקעה לטווח הארוך, שכן מדובר בחלונות העשויים מחומרים איכותיים ועמידים ביותר, וכן מאחר שמדובר בשדרוג רציני למראה הבית, התורם לתחושתכם החיובית. כדאי לוודא כמובן, שאתם מקבלים תעודת אחריות על המוצר, שכן בכל מקרה שלא יהיה, תמיד תוכלו לחזור למקום שבו רכשתם את החלונות, ותוכלו להיעזר באנשי מקצוע בכל בעיה.