האיכויות של מוצרים טבעיים ואורגניים

כאשר מדברים על מוצר טבעי ואורגני, המשמעות היא למוצר שהרכיבים שלו אינם מבוססים על חומרי תעשייה סינטטיים, בנוסף לעובדה שהוא אינו נתקל באף רגע בתהליך הייצור, הגידול והשיווק לצרכן בחומרים רעילים כמו חומרי הדברה וכיוצא בזה.

איכויותיהם של המוצרים הטבעיים והאורגניים נתפסים לאחרונה כחשובים והכרחיים לקיום אורח חיים בריא. המגמה היא צריכה של מוצרי טבע, מוצרים שיהוו אלטרנטיבה טובה, בריאה איכותית ומשפרת יכולות לעומת המוצרים האחרים.

מדובר על שלל מוצרים מסוגים שונים והדבר יכול לבוא לידי ביטוי במוצרי טיפוח, ניקיון וקוסמטיקה, המבוססים על מינראלים וחומרי צבע שרכיביהם טבעיים, כמו איפור, חומרי כביסה וניקוי רצפות, סבוני רחצה ואחרים . כמו כן, אחד התחומים החשובים ביותר הוא תחום המזון. כאן אנו יכולים למצוא שלל מוצרים שיכולים להתאים לכל אחד ואחת על פי הצרכים.

אנו יכולים למצוא מסטיק שעוזר לדכא את התיאבון, להגביר את תחושת השובע ולעזור בתהליך ההרזיה, כמו מסטיק הודיה. ניתן להוסיף גם סיבים תזונתיים כמו בנפייבר וכמובן תוספי המזון השונים, הויטמינים והמינראלים. גוף האדם צורך וצריך תמיד את כל אבות המזון, את כל רכיבי השימור והשיפור הפיזיולוגיים וכל מה שניתן לצרוך באופן טבעי עם איכויות אורגאניות – מה טוב!

הדרישה של יותר ויותר אנשים היא לשנות את אורחות החיים, להכניס לאיכות החיים יותר טבע ויותר איכות.

רשימה של אתרים המספקים מוצרים טבעיים ואורגניים:

http://www.adama-organic.com/

http://www.tvuot.co.il/

http://www.thegreen.co.il/

http://ha-sade.com/

http://www.organicex.co.il/